<<<<   назад

Святогірськ

 

 

Святогірськ. Диво на горах донецьких постає перед тими, хто наблизиться до крейдяних скель, зарослих мальовничим лісом на березі Сіверського Донця. Вже яке століття поспіль його прикрашає монастирський ансамбль, який із 2004 року удостоєний статусу Лаври.

Справжня перлина Святогірської лаври — це Миколаївська церква із крейдяним вівтарем, яка була побудована на скелі. В даний час у віданні обителі три наземних і три печерних храми, дві дзвіниці. Головний — величезний Успенський собор висотою 54 м. В монастирі зберігається чудотворний образ Божої Матері Святогірської.

Біля підніжжя гори знаходиться підземний храм Преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

Ізюм. В Свято-Вознесенському соборі зберігається одна з найвідоміших святинь Східної України — чудотворна ікона Пісчанської Божої матері. Саме в цьому храмі, з'явилася в 1754 році святителю Йосипу Горленко ікона Божої Матері Пісчанської.

Ось вже більше двохсот п'ятдесяти років до ікони з хворобами, з горем і скорботою, із сльозами і відчаєм приходять люди.

Недалеко від храму знаходиться Кіріченкова криниця — джерело Божої Матері. Багато хто приїжджає випити її цілющої джерельної води. Біля криниці розташована каплиця-купальня, зкупнувшися в ній, можна змити гріхи, позбутися хвороб і набратися здоров'я.

 

У вартість входить: проїзд, супровід, страховка, екскурсія


Програма подорожі:


1 день

19.00 - виїзд з м.Черкаси

2 день

5.30 прибуття до Святогірська.

6.00 Ранкова служба у Святогірській лаврі:

Розклад богослужінь:

06.00 — рання літургія;

07.45 — соборний молебень з акафістом, шанованим святим

09.00 — пізня літургія в Успенському соборі.

10:00 — початок екскурсійної програми по Святогірській лаврі (Історія монастиря, Успенський собор, Покровська церква, Скит Антонія і Феодосія Києво-Печерських, Скит Всіх Святих, місце поховання св. Іоанна Затворника, крейдяний стрімчак (скеля), Миколаївський храм, Андріївська каплиця, церква святого Миколая Мірлікійського на Святій горі, екскурсія по печерах).

12.00 Переїзд до м.Ізюм Харківська область

13.00 Вечірнє богослужіння в Свято-Вознесенському соборі.

15.00 Відвідування та купання в джерелі Божої матері

16.30 виїзд до м.Черкаси

3 день

2.00 прибуття до м.Черкаси

 

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВІДВІДАТИ ЦЕ СВЯТЕ МІСЦЕ!