<<<<   назад

"С'агапо"*

або весілля в Греції

 

* По-грецькому ця красива фраза означає найпрекрасніше освідчення у світі: «Я кохання тебе»

 

Здатність відчувати почуття - найсильніша сторона людської душі.

А кохання - найпрекрасніше з усіх почуттів, які тільки може проживати людина.

Але як часто буває, що за метушнею буднів ми втрачаємо відчуття свята, яке здатне викликати в наших серцях любов... Ви хочете повернути вашим відносинам колишню піднесеність, освіжити почуття або тільки збираєтеся сказати близькій людині ті самі Головні Слова? Ми подаруємо Вам казку! .. Саме казку - красиву грецьку мрію, спогади про яку будуть вашим особистим скарбом, тільки для вас двох.

  

  

Зізнайтеся в коханні, зробіть пропозицію і відсвяткуйте весілля в Греції - країні давньої і магічно великої, овіяної тисячолітніми міфами. Саме тут, на землі, благословеній олімпійськими богами, які знали толк в любовних пристрастях, ваше освідчення або пропозицію руки і серця будуть виглядати особливо романтично. Звичайно, одному в чужій країні це буде зробити непросто, але ви не турбуйтеся! Кваліфіковані професіонали нашої компанії візьмуть всі організаційні питання на себе, щоб ви лише насолоджувалися романтикою і красою ваших відносин.

 

Наша компанія готова взяти на себе всі клопоти і організовує Ваш весільний тур, як самий незабутній у Вашому житті!

 

        А може Ви вже давно одружені, але іноді так хочеться поринути в атмосферу романтики, подарувати один одному ще один медовий місяць побути лише вдвох. Тоді нічого не може бути краще, ніж романтична або весільна подорож! Ще одна унікальна можливість - символічне весілля. Провести символічну весільну церемонію, заручини або річницю весілля за древнім християнським звичаєм. Весільний тур - це особлива подорож, тут все має бути продумано до дрібниць, адже це одна з найяскравіших подій у Вашому житті. Місце проведення медового місяця повинне бути особливим і унікальним, а головне, воно повинне гармонійно поєднуватися з Вашим внутрішнім світом і настроєм. Піщаний пляж або велике місто, гори або лісове озеро - Ваш вибір повинен бути відображенням Ваших бажань і почуттів.

 

Надані послуги:

- Допомога та консультації в оформленні всіх необхідних документах для церемонії вінчання

- Розробка спеціальної програми перебування для молодят та їхніх гостей в Греції.

- Транспортні послуги на автомобілі будь-якого класу для молодят та їхніх гостей в день торжества

- Трансфер на прикрашеному квітами весільному лімузині або фаетон з білими кіньми

- Надання весільної сюїти в готелях і спеціальний сервіс для молодят при готелі

- Організація весільної церемонії, урочистого банкету або романтичної вечері при свічках на двох в одному з ресторанів або на березі моря при готелі, де перебувають молодята

- Музичний супровід-Фото і відео-зйомка церемонії

- Надання послуг перукаря і візажиста Романтичний круїз на яхті для молодят  і їх гостей

- Святкова екскурсія по найзнаменнішим місцях

- Бронювання столика в будь-якому ресторані, розважальному центрі «бузуки» (грецьке нічне шоу  за участю відомих грецьких співаків) і т.д

- За Вашим бажанням, можна провести весільну церемонію на яхті, орендувати ресторан,  замовити музикантів на Ваш смак, найкращий автомобіль, квіти нареченій, святковий весільний торт і багато, багато іншого.

 

Під час весільної подорожі Ви оточені атмосферою романтики, а всі турботи з організації поїздки, екскурсій і обслуговуванню беруть на себе наші досвідчені професіонали, керуючись Вашими перевагами і побажаннями.