<<<<   назад

Карнавал в Ніцці

Попрощайтесь з зимою казково – завітайте на карнавал в Ніцці!

 

Львів – Будапешт – Верона – Ніцца – Канни – Монако –

Ментон – Венеція – Мурано – Бурано– Хевіз – Львів

 

14 лютого

ПРОГРАМА ТУРУ

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми.

8:30 – виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати. 8:30 – виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати.  «Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.

14:00 – виїзд з Чопа. Проходження кордону.

Переїзд до Будапешту.  Чудовим знайомством із містом для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації»прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (15€). Дев'ять мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.

Поселення в готель та ночівля.

 

 Сніданок. Виселення з готелю.9:00 – оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю». Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, базиліка Св. Іштвана (вхідний квиток 200F≈1€), унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!

Вільний час.

 Рекомендуємо відвідати найбільший в центральній Європі Тропікарій - Океанарій + торгівельний центр «Кампона» (12€). 11-метровий тунель з акулами, екзотичні рептилії, веселі мавпочки та барвисті тропічні пташки просто над головою! Можна власноруч погодувати алігаторів, а можна навіть змокнути під тропічною зливою!

Переїзд в транзитний готель на території Угорщини.

Поселення та ночівля.

 

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Верони.

18:00 - оглядова екскурсія по місту «Столиця закоханих». Місто Ромео і Джульєти, місто закоханих, оспіване Петраркою, Шекспіром, Гете, Байроном. Це одне з найвідоміших і прекрасніших міст Італії, з безліччю пам'ятників світового значення. Верона – це місто-перлина, що приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову і славну історію.

Вільний час.

Поселення в готель та ночівля.

 

далі   >>>>