<<<<   назад

Санаторій Черемош

 

Загальна інформація:

 

       Санаторій Черемош м.Моршин знаходиться в центрі курорту, в лісопарковій зоні екологічно чистій місцевості, де сама природа сприяє вашому відпочинку та лікуванню. Санаторій Черемош має сім корпусів №2 (5 поверхів), №3 (3 поверхи), №4 (3 поверхи), №5 (3 поверхи), №6 (3 поверхи), №7 (3 поверхи) та №8 (2 поверхи), що розташовані поруч. Тут з гостинністю приймають на лікування та відпочинок дітей з батьками, створивши для цього всі умови у відділенні матері і дитини. В санаторії працюють лікарі-педіатри, є ігрова кімната, де Ви зможете залишити дитину на час процедур під доглядом вихователя. Біля корпусу є дитячий майданчик. Відстань від санаторію Черемош м. Моршин до бювету мінеральних вод та Бальнеолікарні, де проходять всі процедури, - 350м., до Лікувально-діагностичного центру 50м. Поряд: Палац культури, тенісний корт, тренажерний зал. Недалеко від корпусів (50м.) платна автостоянка. Відстань до вокзалу 400 м., до автостанції 600м. Водопостачання в санаторії цілодобово. Час роботи цілодобово. WI-FI 7-ий корпус.

Розрахункова година - 24.00.

 

Лікування в санаторії Черемош:

 

       В санаторії Черемош працюють висококваліфіковані лікарі з немалим досвідом роботи, досвідчені медсестри та уважний молодший медперсонал. Послуги та процедури, які надають в санаторії: послуги стоматолога, мікроклізми, маніпуляційні процедури, масаж, послуги в косметологічних кабінетах, гірудотерапія, користування дитячою кімнатою та ігровим майданчиком. Цілодобово працює кабінет чергової медсестри, в якому при необхідності надається невідкладна медична допомога. Обстеження і лікувальні процедури клієнти отримують у Лікувально-діагностичному центрі та Бальнеолікарні, мінеральну воду п’ють у бюветі.

       В санаторії функціонує відділення для лікування дітей та дорослих з захворюваннями органів травлення (гастрит, дуоденіт, функціональні диспепсії, дискінезії, холецистити, закрепи, коліти та ін.) та відділення для лікування цукрового діабету, де працюють досвідчені лікарі-ендокринологи, діє школа цукрового діабету, в якій хворих навчають як жити з цим захворюванням. Послугами спеціалістів лікувальних відділень можуть безкоштовно  користуватись і відпочивальники з інших санаторіїв Моршинкурорт.

 

  

 

Вартість:   з питань вартості та бронювань путівок звертайтеся за тел.:

 

(0472)  32-33-35,    097-751-28-77,    099-077-91-41,    063-716-36-25.