<<<<   назад

ГАРМОНІЯ  ПРИРОДИ  

 

 • 1 день

  7.00 Виїзд групи з м.Київ.

  9.30  Приїзд до м. Жашків.

  9.45 Екскурсія до Жашківського кінно-спортивного комплексу.

  Це унікальне поєднання елегантного спорту та комфортабельного відпочинку. Спілкування з благородним і граціозним тваринам, єднання з ним, дарує відчуття внутрішньої гармонії і заряд позитивної енергії. Якщо ви хочете внести у своє життя щось нове і незвичайне, неодмінно вирушайте в Жашківський кінноспортивний комплекс, де панує атмосфера кінного спорту і справжнього європейського комфорту.

  Катання на конях (факультативно; вартість – 180 грн. за 1 коня, сеанс – 45 хв. За один сеанс можливо вивести максимально 3 коня; за бажанням 45 хв. катання на 1 коні можна поділити максимально між 10 особами).

  12.30 -13.30 Обід.

  13.30 Переїзд до с. Буки.

  14.00 Прибуття в с. Буки. Екскурсія. Для бажаючих факультативно скелелазіння, подолання круто-похилої переправи вниз. (факультатив замовляється завчасно).

  Буки – це селище міського типу в Черкаській області. Більш схоже на невеличке село, без якихось особливих принад, способів провести вільний час та новітніх проявів цивілізації. Та в самому центрі тут є те, що без сумніву варто побачити – живописні скелі, каньйон, водоспади.

  Як розповідає легенда, село отримало свою назву через те, що раніше тут росла величезна кількість буків.

  Незважаючи на те, що територія Маньківського району Черкаської області є рівнинна, спогад про скелі викликає  здивування. Та вони існують і приваблюють туристів зі всієї України уже багато років, тут навіть знімали кілька українських фільмів. Декілька років тому на скелях проклали скелелазні маршрути.

  Та крім можливості полазити, кожен може насолодитися прекрасною природою – бурхлива річка, неймовірний водоспад Вир, для любителів старовини є залишки старого млина, неподалік від нього можна побачити старі жорна. До того ж, в Буках була збудована перша ГЕС, де також можна побродити, адже її залишки є ще й до сьогодні.

  18.00 Переїзд до с. Іваньки. Екскурсія «Мала Софіївка».

  На території села та його околицях виявлено сліди епохи бронзи та трипільської культури, чотири стародавні кургани. Зберігся величний курган на полі перед Чорною Кам’янкою де похоронені козаки, що загинули у бою з татарами. Але окрім історичної спадщини всім, хто завітає до цього місця, запам’ятається парк відпочинку, що має назву «Олександрія», збудований за задумом директора ДП «Іваньківський спиртзавод». Цей парк ще називають «Малою Софіївкою».  Тут є і свій «Острів кохання», і фонтани. Також у парку розміщено невеличку капличку.

  19.30 Переїзд до с. Водяники.

  20.20 Приїзд до с. Водяники. Поселення. Вечеря.

   

   

 • 2 день

  8.00 Сніданок.

  9.00  Переїзд до м. Корсунь-Шевченково.

  11.00 Екскурсія «Корсунь-Шевченківські історії».

  Корсунщина – край овіяний духом звитяги, мужності та прадавньої слави, земля легендарного людського подвигу.

  Ще у 1032 р. Ярослав Мудрий заснував місто-фортецю Корсунь, яке стало могутнім фортпостом на шляху кочівників.

  Тисячолітня історія Корсунщини промовляє до людей багатьма пам’ятками археології, архітектури, історії, мистецтва та природи, зосередженими у Корсунь-Шевченківському державному історико- культурному заповіднику.

  У м. Корсунь-Шевченківському, кожний елемент є пам’яткою архітектури загальнодержавного значення. Зокрема, збудований у стилі романтизму з елементами неоготики палац Лопухіних-Демидових, де зараз знаходиться музей історії Корсунь-Шевченківської битви та історичний музей. Відвідуючи палац кожен турист може здійснити подорож у XIXст.

  14.00-15.00 Обід

  15.00-17.00 – Вільний час. Прогулянка ландшафтним парком. Фотографування.

  17.00 Виїзд до м. Київ

   20.00 Приїзд до м. Київ.

   

  Вартість: 1500 грн. (ціна актуальна для груп від 30 осіб)

   

  До вартості входить:

  До вартості не входить:

  -         Проживання;

  -         Харчування;

  -         Транспортне обслуговування;

  -         Екскурсійне обслуговування;

  -         Екскурсії та вхідні квитки (згідно програми)

  -         Супровід;

  -         Страховка.

   

  -         Факультативи;

   

  -         Особисті витрати.