<<<<   назад

10 родзинок Закарпаття

 

(зимовий варіант)

(3 дні / 2 ночі)

Карпати, замки, палаци, вина, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття,

чекає на Вас якщо Ви відвідаєте трьохденний автобусний тур

 

Дата проведення туру:

збірна група – кожні 1-ша і 3-тя Пт-Сб-Нд місяця;

корпоративна група – в будь-який зручний для Вас час.

 

План туру:

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні та дегустація вин) – Берегівський р-н. (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 21:30).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) – Лумшори (купання в чанах) – Берегівський р-н. (повернення в садиби о 20:30, вечеря).

3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Іза (дегустація сиру, купляння виробів із лози та огляд оленячої ферми) – Міжгір’я (підйом на канатно-крісельній дорозі та обід) – Келечин (дегустація води) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) – Львів (повернення о 22:30).

 

Увага!

В зв’язку із коротким світловим днем, в типовому літньому турі огляд озера Синевир замінено на оленячу ферму, купівлю виробів із лози в Ізі, дегустаціїю унікальної мінеральної води в Келечині та підйом канатно-крісельною дорогою на гору Маковиця у місті Міжгір’я.

 

На Вас чекають:

- знайомства із історією, звичаями, культурою та релігією мешканців Закарпаття: українцями-русинами (бойками, лемками, долинянами), угорцями та ромами;

- найкращі страви бойківської, угорської, лемківської кухонь;

- найвидатніші історичні пам’ятки краю: палац Шенборна, Мукачівський замок, Ужгородський замок, історичний центр Ужгорода та Берегово, панорамний огляд Невицького, Виноградівського, Королевського і Хустського замків;

- купання в термальному басейні міста Берегово та огляд оленячої ферми;

- огляд водоспаду Шипіт, підйом на канатно-крісельній дорозі на гору Маковиця та можливість зробити фото на згадку в наймальовничіших місцях Карпат;

- дегустація екологічно чистих карпатських сирів на сироварні;

- дегустація мінеральної води “Келечинська”, котра має великий вміст заліза і лікує багато хвороб;

- дегустація найкращих марочних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та дегустація вин приватних господарів Берегівського району.

- варіння на повільному вогні у великому чані в лікувальній мінеральній воді.

 

Детальний опис екскурсійних об’єктів:

Санаторій Карпати. Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців країни, наче у казку запрошує Вас мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами.

 

Мукачево. Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні - замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).

 

Берегове. Столиця угорської України – “Береґсас” славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії. Містечко має також декілька перлин архітектури: готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), “Графський двір” – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та касино “Золота пава”.

 

Ужгород. Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.

 

Лумшори. В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.

 

Іза. Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва. Також слід оглянути оленячу ферму, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад сто плямистих оленів.

 

Міжгір’я. Мальовниче карпатське містечко, неподалік від якого знаходиться гора Маковиця (750м.), піднятися на неї можна на канатно-крісельному підйомнику. З вершини гори відкриваються чудові панорами карпатських хребтів Боржава та Ґорґан, а також меандри ріки Ріки.

 

Пилипець. Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

 

* * *

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання 2 ночі, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

 

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.

 

Вартість вхідних квитків:

- палац Шенборнів: загальний – 15 грн., школярі – 10 грн.;
- Мукачівський замок: дорослі - 40 грн., студенти, пенсіонери - 30 грн., діти до 14 років - 20 грн.;
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 200 грн. (в тому числі оренда шафки), пенсіонери за віком – 150 грн., діти від 120 до 150 см – 100 грн., діти до 120 см та учасники АТО – безкоштовно.
- дегустація вин: 60 грн., екскурсія без споживання вина – 30 грн.;
- відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
- Ужгородський замок: загальний - 45 грн., студенти - 35 грн., учні - 20 грн., діти дошкільного віку - безкоштовно;
- купання в чанах з мінеральною водою с. Лумшори: 140 грн./особа, діти до 12 років – 90 грн./особа;
- дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 65 грн.;
- оленяча ферма: - загальний, пенсійний і студентський – 30 грн., школярі – 20 грн.;
- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Маковиця (в обидві сторони): загальний – 70 грн., діти до 12 років – 60 грн.;
- водоспад Шипіт: загальний – 10 грн.,діти 7-16 р. – 5 грн; діти до 7 р. – безкоштовно.

Проживання: відбувається в затишних садибах сільського туризму Берегівського району з вигодами, номери: 2-х і 3-х місні.

Харчування:
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стаянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
Обід у 1-й день – у ресторані міста Мукачево та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат з капусти, суп-левеш, на друге картопляне п’юре з лоці печеним, хліб, компот. Вартість 90 грн./особа.
Вечеря у 1-й день – у садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, торгоня (домашні макарони особливого приготування) з мясною поливкою, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 75 грн./особа.
Сніданок у 2-й день – у садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 55 грн./особа.

Обід в 2-й день – в Ужгороді. Пропоноване меню: борщ, курячий крученик з рисом, салат (огірок, помідор, олія), узвар, хліб. Вартість 100 грн/особа.
Вечеря у 2-й день – у садибах після повернення і складається з страв угорської національної кухні: бульйон курячий з чігою, мадярські голубці, угорськісолодощі, вино/палинка, компот. Вартість 75 грн./особа.
Сніданок у 3-й день – в садибах, звичайний європейський. Вартість 55 грн./особа.
Обід в 3-й день – у ресторані міста Міжгір’я і складається зі страв місцевої кухні: салат овочевий, юшка з білих грибів, картопляне п’юре з кручеником, хліб, узвар. Вартість 95 грн./особа.
Вечеря у 3-й день – у закладах громадського харчування на власний смак і вибір.