<<<<   назад

Ми радо вітаємо Вас на нашому офіційному сайті!

ТОВ «Туристична компанія Мандрівник» працює на туристичному ринку 5 років. Як туристичний оператор внутрішнього туризму з 2010 року (ліцензія державної служби туризму і курортів МКіТУ АВ№538536 від 02.07.2010).

Розташована туристична компанія за адресою: 18002, м.Черкаси, вул.Леніна, 105, оф.205. Тел. (0472)32 33 35, 0977512877.

Графік роботи підприємства: з понеділка по пятницю з 10.00 по 19.00, сб з 10.00 до 15.00

Директор та засновник  Височин Валентина Вікторівна.

За цей час туристична компанія стала провідним туроператором Черкащини. Прощо свідчить  велика кількість туристичних маршрутів як Черкащинною так і Україною зокрема та значна кількість туристів яких обслугувало туристине підприємство.

Туркомпанією розроблено та впроваджено  на туристичний ринок Черкащини понад 60 туристичних маршрутів з культурно-пізнавального, релігійного, подійного, спортивного та рекреаціного туризму.

З метою популяризації внутрішнього туризму та виховання патріотизму у жителів м.Черкаси туристичною компанією запроваджено безкоштовну екскурсію містом «Черкаси- минуле і сучасність»  для жителів м.Черкаси. Родзинкою цієї екскурсії є феєричне шоу з елемантами бойового гопака.

Окремим елементом діяльності турпідприємства є освітньо-виховна робота.  Туристична компаніє є базою практики для студентів Черкаського факультету Київського національного універститету культури та мистецтв. Щорічно студенти вищевказаного навчального закладу проходять туристичну практику на підприємстві де отримують нові знання та здобувають практичні вміння з  організації туристичних поїздок. Також туркомпанія активно займається організацією шкільних екскурсій.

З 2011 року  туркомпанія відновила теплоходні прогулянкі р.Дніпро в межах акваторії м.Черкаси та до м.Канів. Для жителів  та гостей міста на боруту теплохода пронується цікава екскурсія, музичний супровід та послуги кафе. Також, до послуг туристів на борту теплохода пропонується організація та проведення урочистих свят, семінарів, тренінгів, весільних церемоній.

Задля поширення інформації про Черкащину туристична компанія  щорічно приймає участь в туристичній виставці UITT «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм» та  у виставкових заходах, що організовуються на обласному та місцевому рівнях.

 З 2011 року ТОВ «Туристична компанія Мандрівник» є дійсним членом Торгово промислової палати України.

За вагомий внесок у реалізацію державної політики в галузі туризму, відданість справі, творчу ініціативу, високий професіоналізм та з нагоди свткування Дня туризму в 2005 році директора туристичної компанії Височин В.В.  було відзначено подякою Держаної служби туризму і курортів Міністерства культури  і туризму України.

В 2008 році  Черкаським земляцтвом «Шевченків край» оголошено подяку директору туристичної компанії Височин В.В. за вагомий особистий внесок  у розвиток історичної і культурної спадщини рідного краю, збереження духовності та традицій свого народу, а також тісну співпрацю  з Черкаським земляцтвом.

Команда нашого підприємства працює для Вас! Ми із задоволенням відповімо на Ваші телефонні дзвінки і заявки! З радістю спробуємо допомогти у виборі відповідного туру.

Ми працюємо - Ви відпочиваєте!!!

 

Ліцензія
Свідотство
Виписка
Виписка

 

 

                            З повагою,   директор  Валентина Височин.