<<<<   назад

Венеція на ДунаїБіосферний заповідник «Дунайські Плавні» - це заповідник, який відзначається своїм біологічним різноманіттям та багатством природи. Його унікальність і своєрідність пов'язані з розташованими тут Кілійською дельтою, наймолодшою і найдинамічнішою ділянкою однієї з найбільших у світі дельт, дунайської, а також великими прісноводними водоймами - лиманами.

Туристично - екскурсійні маршрути:

"Місто на воді"

Екскурсія по старій частині м. Вилкове по "єриках" (вулицям-каналам), де близькість води зберігає прохолоду навіть в найспекотніший день. Місто минулих традицій, смоляних човнів, старообрядчеських храмів, запашних фруктів і ягід, неповторного місцевого вина і різноманітного рибного застілля.

"Нульовий кілометр"

Територією 10 держав несе Дунай по Європі свої могутні води. Подолавши цю марафонську дистанцію, повноводна річка зустрічається з Чорним морем. Ця магічна крапка притягає мільйони жителів басейну Дунаю. Але далеко не багатьом пощастить відвідати її. Ритуал проходження крізь знак "0" вже породив безліч повірь і навіть легенд. Дика природа, безлюдне узмор'я, новоутворені острови і коси, багатолике пташине царство заспокоять, розслаблять і принесуть задоволення кожному. відвідувачу.

"Наглядова вежа"

На зеленій стоянці на кордоні "Полуденне" побудована вежа для спостереження за багатющим рослинним і тваринним світом дунайської дельти. У Вас буде можливість з 11-метрової висоти за допомогою бінокля побачити панораму дунайських плавнів, куточки, що заросли водяним горіхом і лататтям білим, вихід гирла Полуденне в Чорне море.

"Екологічна стежка "Лебединка"

Дельта Дунаю - рідкісний куточок Європи, де природа розвивається по своїм вічним і непорушним законам. Колонії птахів, природний плавневий ліс, різнолике пташине населення на морських мілководдях в поєднанні із зручностями пішохідного маршруту по дерев'яним "тротуарах" через прирусловий ліс, зручний і місткий наглядовий будиночок доставлять Вам багато приємних миттєвостей.

"Заповідне узмор'я "Східне"

Дві стихії - найбільша річка Європи і Чорне море "працювали" над створенням Дунайської дельти. Цей куточок незайманої природи майже не відчув на собі насідків  людської діяльності. Дике безлюдне морське побережжя, величезне плавневе озеро з найбільшими на Україні чагарниками білосніжних лілій і водяного горіха, царство птахів нікого не залишать байдужим.

Та багато іншого…

 

Якщо Ви любите птахів і тварин або втомилися від міської метушні, то скоріше відвідаєте заповідник, Вас очікують там незабутні хвилини єднання із природою й по-справжньому душевний відпочинок!!

Програма екскурсійного туру:


1 день:

23.00 Виїзд із м.Черкаси.

2 день:                                                                            

8.00 Приїзд в с.Вилкове. Вільний час.                     

9.00 Екскурсія на катері по каналам старого міста, О км. Дунаю, Дунайський біосферний заповідник.

14.00 Вільний час.

15.00 Виїзд з с Вилкове.

24.00 Приїзд в м.Черкаси.

 

До вартості входить:

    -     проїзд комфортабельним автобусом;
    -     екскурсія;
    -     страховка;
    -     супровід від тур компанії.