<<<<   назад

Місто Лева, 
або подорож у Лемберг

   Чи можна закохатися у місто? Скажете, що ні? Тоді ви ніколи не були у Львові. Бо побачивши його лише тільки раз, ви  вже ніколи не забудете таємничої краси Міста Лева. Міста, овіяного легендами, міста, багатовікова історія якого сповнена героїчною боротьбою за саме тільки право на існування.

Перша письмова згадка про славне місто Львів датується 1256 роком. Його було зведено за наказом короля Данила Галицького і названо на честь його сина Лева. Відтоді лев — це символ міста. Кам’яні леви позавмирали на фасадах і порталах, чатують під міською ратушею і на горі Високий замок, стомленні порозлягались біля Порохової вежі.

Після пожеж 1527 і 1556 років практично не залишилось слідів Львова готичного. Натомість у львівській архітектурі широко представленні бароко, ренесанс та класицизм. В грудні 1998 року ансамбль історичної центральної частини міста Львова було внесено до Списку Світових Спадщини ЮНЕСКО.

Львів є культурною столицею Галичини та посідає в Україні сьоме місце за кількістю населення. Місто поступово набуває слави модного туристичного міста серед іноземних туристів, оскільки з 2005 року Україна стала членом світової організації туризму. Львів розташований за від кордону з Польщею і представляє захід України.

У Львові жили та творили такі відомі постаті, як Михайло Грушевський, Іван Франко, Соломія Крушельницька, Станіслав Лем, Йозеф Ротблат, Леопольд Захер фон Мазох, Францішек Моцарт, Яков Розенфельд, Рудольф Вайгль, Людвіг фон Мізес, Володимир Івасюк. Багато вихідців зі Львова є легендами сучасного мистецтва і відомі всьому світові, особливо Роман Віктюк, Богдан Ступка, Руслана Лижичко, яка в 2004 році представляючи Україну перемогла у конкурсі Євробачення.

У місті варто оглянути площу Ринок та ринкову вежу (висота, 408 сходинок), аптеку-музей, Вірменську церкву, Домініканський костел, музей «Арсенал», собор святого Юра, Високий замок, Шевченківський гай, почастуватись запашною кавою і обов’язково відвідати музей — пивоварню! Старий Львів віддавна славиться добрими кав’ярнями, цукернями і ресторанами.


Програма екскурсійного туру:                                            Програма екскурсійного туру:

 

1 день  1 день

18.00 Виїзд з Черкас до ст. Шевченко. 18.00 Виїзд з Черкас до ст. Шевченко.

19.40 Виїзд із ст. Шевченко м. Сміла. 19.40 Виїзд із ст. Шевченко м. Сміла.

2 день 2 день

6.00 Приїзд в м. Львів. Вільний час. 6.00 Приїзд в м. Львів

9.00 Оглядова екскурсія по місту. 7.00 Поселення до готелю. Вільний час.

13.00 Вільний час. 8.30 Екскурсія до Замків Львівщини

17.00 Виїзд з м. Львів  (Золочівський, Підгорецький, Олеський Замки)

3 день 15.00 Вільний час. Ночівля.

6.00 Приїзд на ст. Шевченко                                                3 день

8.00 Приїзд в м. Черкаси9.00 Виселення з готелю.

10.00 Оглядова екскурсія по місту.

14.00 Вільний час

18.00 Виїзд з м. Львів

4 день

6.00 Приїзд на ст. Шевченко

8.00 Приїзд в м. Черкаси

До  вартості  входить:
 

-         проїзд;

-         проживання (для дводенного туру)

-         екскурсії;

-         страховка;

-         супровід від тур компанії.