<<<<   назад

Замки Західної України 
1 день

 

 

( Камянець-Подільський – Хотин )

 

 

 

Камянець - Подільський одне із найнезвичайніших міст України. Вважається, що він був заснований біля двох тисяч років тому. Географ ІІ сторіччя Птолемей пише про п'ять дакійских міст, розташованих на березі Дністра саме в цих місцях. Одне із цих міст називалося Клепидава -фортеця на скелях. Досить глянути на нинішній Кам'янець-Подільський, щоб зрозуміти, наскільки йому підходить ця назва. На рельєфах, що покривають знамениту колону Трояна в Римі, виявлене зображення аркового моста, досить схожого на Турецький міст у Кам'янці. Цей міст, що поклав початок місту - єдиний на планеті, поставлений не поперек, а уздовж ріки. Така топографія цього міста. І це тільки частина його неповторного образа. Панорама центра міста, на скельному масиві, злітає маківками церков і костьолів. Діва Марія на мусульманському мінареті, романтичні руїни Вірменського дворика, найстаріша в Україні ратуша; Будиночки минулих сторіч тісняться над могутнім каньйоном, самою природою призначеним для захисту міста. Панорама Кам'янця неповторна, його історія увійшла в підручники Польщі, Туреччини, Росії й України. Замок і місто становлять кращий в Україні історичний комплекс.

 

Хотин - одне з найбільш привабливих історичних місць в Україні. Неповторне сполучення кам'яного мису, на якому був споруджений замок, берег Дністра, барвисті ландшафти, цікава історія притягають туристів. Історія Хотина - це історія воєн, перемог і поразок, повна таємниць і загадок, тісно пов'язана з політикою і війнами п'яти держав. Сьогодні фортеця - музейний об'єкт, що вражає своєю красою, міццю й територією. Тут знімалося багато історичних фільмів:;Балада про доблесного лицаря Айвенго; Захар Беркут, Богдан Хмельницький,Чорна стріла , Стріли Робін Гуда, Гадюка, сцена облоги Ля Рошеля з Д’Артаньяна й трьох мушкетерів. В 2007 р. на території Хотинской міцності знімали фільмТарас Бульба.

 

Запрошуємо Вас відвідати ці чарівні місця Західної України !!!

 

 

Програма туру:

 

1 день: 22.00- виїзд з м. Черкаси.

2 день: 08.00- приїзд до Кам’янець - Подільського (екскурсійна програма).

          13.00 – обід

          14.00- переїзд до Хотину

          15.00 – екскурсія по Хотинській фортеці.

          19.00- виїзд до м. Черкаси.

3 день: 04.00 – приїзд до м. Черкаси.

 

До вартості туру входить: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійне обслуговування під час туру, обід,страховка, супровід від туристичної компанії.