<<<<   назад

«РІЗДВЯНІ ГУЦУЛЬСЬКІ КОЛОМИЙКИ»

ЕТНІЧНЕ СЕРЦЕ ГУЦУЛЬЩИНИ, СУЧАСНИЙ ВИГЛЯД ДАВНІХ ТРАДИЦІЙ, ПОБУТ ТА МИСТЕЦТВО, НАРОДНІ ПІСНІ ТА НАРОДНІ МУЗИКИ !!!

 ВІДЧУЙТЕ СЕБЕ СПРАВЖНІМИ ГУЦУЛАМИ !!!

4 день

9:00 Сніданок.

 

09:00 Сьогодні на нас очікує мандрівка найвідомішим курортом Гуцульщини, розташованим в надзвичайно мальовничій улоговині між горами на березі Пруту. Оглядова пішохідна екскурсія по Яремче починається біля водоспаду «Пробій», відомого своєю красою. Це дуже ефектна місцина: довга ущелина в скелях, по дну якої тече річка Прут, закінчується тут порогами та водоспадом. Заввишки всього 8м, він приваблює масу туристів шаленою потужністю водяного потоку, що скидає щосекунди тонни води в утворену самою природою кам'яну чашу (говорять - глибиною 30м). Над водоспадом перекинутий 12-метровий міст, з якого за певну суму в круговерть води стрибають екстремально-налаштовані місцеві жителі, а туристам пропонують зробити мальовничі світлини в гуцульських строях. Далі ми оглянемо яскравий взірець народної архітектури - дерев'яний ресторан «Гуцульщина» - нереальної казковості палац, збудований за гуцульськими канонами без жодного цвяху. Поряд знаходиться самий популярний в Карпатах Ринок народних промислів, який ми обов'язково відвідаємо.

 

Потім на нас чекає пішохідна екскурсія «Стежками Олекси Довбуша», де туристи пройдуть мальовничими кам'яними стежками по міжгір'ях Карпат, а в деяких місцях кам'яними підземними ущелинами та переходами, де колись переховувався зі своїми побратимами народний герой Олекса Довбуш.

 

Вільний час (1 година) на обід. Гід запропонує Вам зручні місця. де Вас швидко та смачно погодують (факультативно).

 

В другій частині нашої оглядової пішої екскурсії вздовж ще одного національного ринку ми промандруємо до центру Яремче: будинок культури, церкви Різдва св.Іоанна Хрестителя, міська рада та пам'ятник партизанам-Ковпаківцям. Далі перейдемося еколого-пізнавальною стежкою «на гору Чорногориця» до вольєру з оленями, козулями, кабанами й лисицями, де Ви зможете помилуватися цими чудовими тваринами в їх природному середовищі існування. Бажаючі зможуть зробити з ними світлини, а також покататися на конях або замовити кінну прогулянку на хребет Явірник (факультативно).

 

За сприятливих погодних умов бажаючі у цей день можуть здійснити піше сходження на г. КОСТРИЧ (1586м). З цієї вершини відкривається найповніша панорама Чорногорського хребта. Підйом не дуже складний навіть на зимовий час, вимагає теплого зручного взуття, що не боїться вологи, та триває близько 3-х годин (факультативно в залежності від кількості бажаючих - гід- провідник+реєстрація в КРС).

Повернення в готель. Вечеря Нічліг.

5 день

Звільнення номерів. Завантаження речей в автобус.08:00 Сніданок. 08:30 Виїзд.

 

І завершує нашу подорож екскурсія Коломиєю - одним з самих самобутніх та неповторних міст Прикарпаття. Кажуть, що це дійсно прекрасне містечко з дуже виразним австро-угорським характером забудови, було засноване ще в 4 столітті нашої ери. Варто поблукати тісними вуличками середмістя, щоб відчути себе трохи по-іншому. Сецесія, модерн і історизм - саме той час, коли місто набуло теперішнього вигляду, і закоханість тих перших десятиліть 20 сторіччя в деталі та красу буття як таку все ще голосним акордом звучить в забудові площі Ринок та навколишніх кварталів. Огляд музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття «Гуцульщина» - єдиного українського музею, занесеного до Королівської енциклопедії Великобританії як музей світових шедеврів АБО єдиного в світі музею «Писанка».

 

13:00 -14:00 Обід в монастирській трапезній.

 

Екскурсія в діючий чоловічий монастир «Манявський Скит» (1611), розташований у мальовничому лісному гірському урочищі, що є пам'яткою архітектури ХУІІст. Ми побачимо: вїзну вежу-дзвінницю, кам'яні та дерев'яні келії, трапезну, скарбницю, оборонну вежу, в'їзні ворота, Хрестовоздвиженську церкву. Тут, за легендою, поховані гетьман України І.Виговський з дружиною, молдавський господар В.Туркул з дружиною та дітьми, мати митрополита ІІІумлянського..

 

Повернення до Львова приблизно о 22:00 - 22:30, на залізничний вокзал.

6 день

Приїзд до м.Черкаси


далі   >>>>