<<<<   назад

«НОВОРІЧНІ КАРПАТСЬКІ ВИТИНАНКИ»

МАЛЬОВНИЧІ КАРПАТИ -ГОРИ ТА ВОДОСПАДИ, ЗАМКИ ТА ПАЛАЦИ - В ОДНІЙ ПРОГРАМІ!!! ЗИМОВА КАЗКА - ТАКИМИ ВИ ЇХ ЩЕ НЕ БАЧИЛИ !!!

1 день

Виїзд із Черкас

2 день

Прибуття до Львова. Зустріч на залізничному вокзалі.

 

08:45 Виїзд зі Львова до Карпат.

 

11:00 Підйом на скелі в селі Урич, на яких розміщувалася староруська фортеця Тустань. Протягом чотирьох століть (9-1З ст.) на скелях існував могутній дерев'яний дитинець (замок) Тустань, побудований племінною знаттю білих хорватів. Тустань була важливим стратегічним пунктом та входила в єдину систему Карпатської (Угорської) лінії оборони південно-західних рубежів Київської Русі, а пізніше й Галицько-волинського князівства. У той час Тустань належала до найбільш відомих поселень Галіції, а також служила митним пунктом. Огляд музею-фортеці. Переїзд в Сколе.

 

Є вільна година на обід. Гід запропонує Вам зручні місця, де Вас швидко і смачно погодують (факультативно).

 

15:00 Приїзд до водоспаду Кам'янка, який є справжньою окрасою Національного парку Сколівські Бескиди. Біля водоспаду Ви зможете скуштувати національні страви та придбати сувеніри.

 

17:30-18:00 Прибуття до смт.Воловець. Поселення в готель. Вечеря, нічліг.

3 день

09:00 Сніданок.

 

10:00 Спочатку ми прямуємо в Замок графа Шенборна (на території санаторію «Карпати»), Цей казковий романтичний замок, пам'ятка архітектури 19 сторіччя, близький за стилем до ренесансу французьких замків, належав графу Шенборну та був побудований в 1890р на місці дерев'яного замочку в урочищі Берегвар. Замок оточений мальовничим парком-дендрарієм з декоративним ставком у центрі, у якому (у парку, а не в ставку) росте багато видів рідкісних рослин.

 

12:30 Після цього на нас чекає середньовічний замок-фортеця «Перені» («Сент-Міклош» - Святий Миколай) з великою кількістю бійниць і стінами завширшки в один метр, зведений на стику XIV і Х\/ст. угорським бароном Перені. Тут відпочивав вождь повстанців Ференц Ракоці II, тут знайшли своє кохання (ще одна назва замку - «Палац кохання») князівна Ілона Зріні й лідер визвольного руху угорців проти австрійського панування Імре Текелі. У ХУІІІст. замок став палацом, який подарував Ф.Шенборну австрійський імператор. Була тут і фашистська в'язниця, і сільрада, і гуртожиток для вояків... А зараз це перший і єдиний замок України, орендований приватною особою... Знаходиться на стадії реставрації. У самому містечку ми побачимо ще одну «дивинку» - зруб бука, у середині якого дивовижним способом утворився християнський хрест. Святиня знаходиться в місцевому костелі, розташованому в 40м від замку.

 

Вільний час (1 година) на обід. За можливістю Вам буде запропоновано обід в замковій трапезній Сент- Міклушу (факультативно).

 

14:30 Переїзд до мальовничого водоспаду «Скакало», який, протікаючи через безліч валунів і каменів, утворюючи величезну кількість маленьких водоспадиків від половини до двох-трьох метрів, нарешті трьома щаблями зривається з уступів вулканічної стіни 6-тиметрової висоти, весело стрибаючи декількома струменями по кам'яних брилах.

 

16:00 Прибуття в готель. Вільний час для приготувань до Новорічної ночі! Передноворічна вечеря.

 

СПРАВЖНЄ КАРПАТСЬКЕ СВЯТКУВАННЯ НОВОГО РОКУ !!!

(програми Новорічних Бенкетів уточнюйте)

Нічліг.

4 день

12:00 Пізній сніданок.

 

13:30 Невеличкий переїзд до одного з найбільших водоспадів у Карпатах - Шипота (висота 14м). Знаходиться на річці Пилипець, що прямує з високих Боржавських полонин. Загальновизнано - це один з найгарніших водоспадів Закарпаття. Вода спадає чисельними мальовничими каскадами, зачаровуючи погляди туристів. Водоспад оточує чарівний ліс, яким ми з Вами і будемо проминати. По дорозі до водоспаду побачимо одну з пам'яток дерев'яної архітектури Закарпаття - автентичну Лемківську церкву Різдва Пресвятої Богородиці (с.Пилипець, 1672р.).

 

14:30 Підйом на крісельному витязі на гору Гембу, Боржавські Полонини, на висоту 1650м, звідки відкриваються чудові краєвиди на Великий Верх, якими ми і насолоджуємося. Оглядова неспішна прогулянка.

 

16-17:00 Прибуття в готель. Вільний час. Вечеря, нічліг.


далі   >>>>