<<<<   назад

Санаторій Дністер

 

Загальна інформація:

 

       Санаторій Дністер – один з найкращих санаторіїв в системі Моршинкурорт. Знаходиться в центрі курорту, в лісопарковій зоні, екологічно чистій місцевості. Санаторій має два корпуси №2 (адміністративний, 8 поверхів, 2 ліфти) та №4 (3 поверхи), що розташовані поруч в тінистому парку, тож з кімнат відкривається мальовничий краєвид на паркові алеї чи центральну частину курортного містечка. Впродовж 2009-10 рр. в спальному корпусі №2 санаторію Дністер була проведена повна реконструкція номерного фонду, сьогодні в однокімнатних та двокімнатних номерах підвищеної комфортності створені всі умови якісного сервісу та відпочинку. Все, що потрібно для комфортного лікування і відпочинку, знаходиться поблизу санаторію. Відстань від санаторію Дністер до бювету мінеральних вод та Бальнеолікарні, де проходять всі процедури - 350 м., до Лікувально-діагностичного центру 20м. Поряд Палац культури, тенісний корт. Неподалік розміщене моршинське відділення зв’язку Укртелеком, яке забезпечує доступ до WI-FI в номерах покращеної категорії. Одразу за корпусом платна автостоянка. Відстань до вокзалу 350 м., до автостанції 500м. Водопостачання цілодобово. Час роботи цілодобово.

Розрахункова година - 24.00.

 

Лікування в санаторії Дністер

 

      В санаторії Дністер працюють висококваліфіковані лікарі з немалим досвідом роботи, досвідчені медсестри та уважний молодший медперсонал. Послуги та процедури, які надають в санаторії: мікроклізми, процедури лікувального а при потребі і загального масажу, масаж-релакс, пресо-масаж. В маніпуляційному кабінеті проводиться забір крові з вени на біохімічні та імунологічні аналізи, в процедурному відпускаються призначені лікарями ін’єкції, крапельниці. Цілодобово працює кабінет чергової медсестри, в якому при необхідності надається невідкладна медична допомога. Обстеження і лікувальні процедури клієнти отримують у Лікувально-діагностичному центрі та Бальнеолікарні, мінеральну воду п’ють у бюветі.

      В санаторії Дністер створено спеціалізований Печінковий центр, де працюють лікарі-гепатологи, досвідчені спеціалісти в галузі лікування захворювань печінки. Тут успішно лікують гепатити різного походження, зокрема вірусного, токсичного, медикаментозного та жирового, алкогольну хворобу печінки, жирову дегенерацію печінки, цироз печінки в стадії компенсації та ін. Лікар-гепатолог надає консультації по діагностиці та лікуванню. Його послугами можуть безкоштовно скористатись і відпочивальники з інших санаторіїв Моршинкурорт. Ви одразу зможете з’ясувати справжню причину захворювання, і вам призначать ефективне лікування.

 

    

 

Вартість:   з питань вартості та бронювань путівок звертайтеся за тел.:

 

(0472)  32-33-35,    097-751-28-77,    099-077-91-41,    063-716-36-25.