<<<<   назад

Санаторій Лаванда

Загальна інформація:

 

   Санаторій Лаванда, м.Моршин, знаходиться в центрі, на головній вулиці курорту. Одно- та двокімнатні номери середньої та підвищеної комфортності із затишними балкончиками, з вікон яких відкривається чудовий вигляд на центральну вулицю курорту та прадавній парк, створюють всі умови для комфортного відпочинку та повноцінного санаторно-курортного лікування. Санаторій Лаванда розміщений в одному семиповерховому корпусі (є два ліфти), на відстані 500 м від бювету мінеральних вод та Бальнеолікарні, де проходять всі процедури, та 150 м від Лікувально-діагностичного центру. Поряд Палац культури, недалеко від санаторію (50м.), платна автостоянка. Відстань до вокзалу 50 м., до автостанції 150м. В санаторії є спортивний зал, більярдний стіл та настільний теніс, пункт обміну валют, аптека, конференц-зал, бар. Водопостачання в санаторії цілодобово. Час роботи цілодобово. WI-FI на першому поверсі.

Розрахункова година - 24.00.

 

Лікування в санаторії Дністер

 

   В санаторії Лаванда працюють висококваліфіковані лікарі з немалим досвідом роботи, досвідчені медсестри та уважний молодший медперсонал. В санаторії є кабінети масажу, мікроклізм, голкорефлексотерапії, процедурний кабінет, кабінет лікувальної фізкультури. Лікування проводиться за призначенням лікаря. Цілодобово працює кабінет чергової медсестри, в якому при необхідності надається невідкладна медична допомога. Обстеження і лікувальні процедури клієнти отримують у Лікувально-діагностичному центрі та Бальнеолікарні, мінеральну воду п’ють у бюветі.

   В санаторії Лаванда функціонує спеціалізоване реабілітаційне відділення для хворих на захворювання печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів (залишкові явища вірусного гепатиту в неактивній фазі при нормальних показниках рівня тканинних ферментів в крові та функціональних проб печінки, захворювання печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів в фазі ремісії чи нестійкої ремісії з ознаками залишкової активності процесу та ін.) Послугами спеціалістів лікувальних відділень можуть безкоштовно користуватись і відпочивальники з інших санаторіїв Моршинкурорт.

 

    

 

 

Вартість:   з питань вартості та бронювань путівок звертайтеся за тел.:

 

(0472)  32-33-35,    097-751-28-77,    099-077-91-41,    063-716-36-25.