<<<<   назад

Санаторій Перлина Прикарпаття

Загальна інформація:

 

       Санаторій Перлина Прикарпаття - це один з наймолодших санаторіїв курорту. Знаходиться в центрі курорту, в лісопарковій зоні екологічно чистій місцевості. Санаторій має два корпуси №1 (6 поверхів, є ліфт) та №2 (адміністративний, 4 поверхи, є ліфт), що розташовані поруч. Все, що потрібно для комфортного лікування і відпочинку, знаходиться поблизу санаторію. Функціонує тренажерний зал. Неподалік тенісний корт. Відстань від санаторію Перлина Прикарпаття м. Моршин до бювету мінеральних вод та Бальнеолікарні, де проходять всі процедури, - 70-10 м., до Лікувально-діагностичного центру 40м. Поряд Палац культури. Неподалік (50 м) платна автостоянка. Відстань до вокзалу 250 м., до автостанції 400м. Водопостачання цілодобово. Час роботи цілодобово. WI-FI корпус №2.

Розрахункова година - 24.00.

 

Лікування в санаторії Перлина Прикарпаття

 

       В санаторії Перлина Прикарпаття працюють висококваліфіковані лікарі з немалим досвідом роботи, досвідчені медсестри та уважний молодший медперсонал. Послуги та процедури, які надають в санаторії: мікроклізми, масаж, маніпуляцій ні процедури. Цілодобово працює кабінет чергової медсестри, в якому при необхідності надається невідкладна медична допомога. Обстеження і лікувальні процедури клієнти отримують у Лікувально-діагностичному центрі та Бальнеолікарні, мінеральну воду п’ють у бюветі.

       В санаторії Перлина Прикарпаття створено спеціалізовані реабілітаційні відділення для лікування захворювань товстої кишки - Кишковий центр (хронічні коліти, колостази, синдром подразненого кишечника, функціональні захворювання товстої кишки), та відділення для оздоровлення вагітних жінок. Лікар-спеціаліст надає консультації по діагностиці та лікуванню. Його послугами можуть безкоштовно скористатись і відпочивальники з інших санаторіїв Моршинкурорт.

 

    

 

Вартість:   з питань вартості та бронювань путівок звертайтеся за тел.:

 

(0472)  32-33-35,    097-751-28-77,    099-077-91-41,    063-716-36-25.