<<<<   назад

Санаторій Світанок

Загальна інформація:

 

       Прихильникам спокійного відпочинку серед природи пропонуємо зупинитися у санаторії Світанок, що розташований на окраїні міста, серед прадавнього лісопарку. Санаторій Світанок м. Моршин - один з найбільших санаторіїв в системі Моршинкурорт. Знаходиться в лісопарковій частині курорту Моршин, екологічно чистій місцевості. Санаторій має три корпуси: №2 (5 поверхів є ліфт), №3 (4 поверхи є ліфт) та №4 (4 поверхи є ліфт), що розташовані поруч. Відстань від санаторію Світанок м. Моршин до бювету мінеральних вод та Бальнеолікарні, де проходять всі процедури, - 60 м., до Лікувально-діагностичного центру 160м. Недалеко від санаторію знаходиться Лісове озеро, відкрите для купання з облаштованою відпочинковою зоною. Поруч (50 м.) автостанція, залізничний вокзал 150 м. Водопостачання в санаторії цілодобово. Час роботи цілодобово.

Розрахункова година - 24.00.

 

Лікування в санаторії Світанок:

 

       В санаторії Світанок працюють висококваліфіковані лікарі з немалим досвідом роботи, досвідчені медсестри та уважний молодший медперсонал. Послуги та процедури, які надають в санаторії: УЗД, ЕКГ, маніпуляцій ні процедури, мікроклізми, масаж. Цілодобово працює кабінет чергової медсестри, в якому при необхідності надається невідкладна медична допомога. Обстеження і лікувальні процедури клієнти отримують у Лікувально-діагностичному центрі та Бальнеолікарні, мінеральну воду п’ють у бюветі.

       В санаторії функціонує спеціалізоване відділення для людей, які перенесли оперативне втручання на органах травлення, в якому проходять реабілітацію після операцій з приводу виразкової хвороби 12-типалої кишки, холецистомії, видалення гемангіом та кисти печінки, операцій на підшлунковій залозі з приводу гострого панкреатиту, панкреонекрозу і кисти підшлункової залози, оперативних втручань на тонкій, товстій кишках, стани після операції (мастоктомії) з приводу онкозахворювань молочної залози та ін. Лікування в спеціалізованому відділенні санаторію Світанок проводить лікар-спеціаліст, який надає консультації по діагностиці та лікуванню. Його послугами можуть безкоштовно скористатись і відпочивальники з інших санаторіїв Моршинкурорт.

 

    

 

Вартість:   з питань вартості та бронювань путівок звертайтеся за тел.:

 

(0472)  32-33-35,    097-751-28-77,    099-077-91-41,    063-716-36-25.