<<<<   назад

Таємні історії кохання  

 

  • 1 день

    7.00 Виїзд групи з Києва

    9.45  приїзд до м. Корсунь-Шевченково.

    10.00 Екскурсія «Кохання і  краса Корсуня»

    Палац Понятовських-Лопухіних на гранітному острові на річці Рось. Місце романтики та мілітаризму.

    Палац є пам’ятником архітектури і просто заворожує своїм зовнішнім виглядом і тим як він вписується в навколишній пейзаж.

    Палацово-парковий комплекс був закладений місцевим старостою князем Станіславом Понятковским в 1782 році, як літня заміська резиденція. 

    Будівлі палацу оточені парковим комплексом який розкинувся на декількох островах річки Рось. Парк особливо гарний навесні, коли цвіте бузок.

    По закінченню всіх будівельних робіт і робіт з облаштування парку садиба князя П. П. Лопухіна увійшла до числа найвідоміших у Європі.

    На сьогоднішній день майже всі палацові споруди збереглися і входять до складу національного історико-культурного заповідника, який розмістив тут кілька музеїв: музей Корсунь-Шевченківської битви – з 1945 року; Художню галерею, Історичний музей, музей К. Г. Стеценка- з 1994 року. А перед входом до палацу розмістили військову техніку XX століття, як пам’ять про кровопролитні бої під містом за часів Другої світової війни.

    А поки там час від часу намагаються відтворити дух того часу — влаштовують бали, музичні вечори, а в романтичному парку — вистави.

    12.30 -13.30 Обід

    13.30 переїзд до м. Кам’янка

    15.30 Екскурсія «Романтична Кам’янка» та музичний вечір при свічках.

    Перша згадка про Кам’янку відноситься до XVII ст. Назва міста походить від кам’янистих берегів Тясмину, на яких поселилися його засновники.

    На початку ХІХ ст. починається найцікавіша сторінка історії Кам’янки, що пов’язана з родинами Раєвських та Давидових.

    Кам’янка стає одним із центрів декабристського руху, а з 1822 року - управою Південного товариства декабристів. Її керівниками були В.Л. Давидов та С.Г. Волконський.

    Мальовнича місцевість Кам'янки надихала на творчість російського поета О.С. Пушкіна, який двічі побував у містечку і написав тут кілька ліричних поезій, що увійшли до скарбниці світової літератури, та російського композитора П.І. Чайковського, для якого Кам'янка впродовж 28 років була рідною домівкою і місцем народження багатьох його безсмертних музичних творів. Саме у Кам'янці вперше прозвучала чарівна музика опери Чайковського "Євгеній Онєгін".

    На базі літературно-меморіального музею О.С. Пушкіна і П.І. Чайковського та комплексу пам'яток історії, культури і природи в м. Кам'янка у 1995 році створений Кам'янський державний історико-культурний заповідник. До його складу входять також парк ім.. Декабристів із пам'ятниками О.С. Пушкіна, П.І. Чайковського, прикрасою парку є Зелений будиночок та Водяний млин - пам'ятки архітектури початку XIX ст.

    Найдавнішою пам'яткою архітектури міста є Пушкінський грот, побудований в кінці XVIII ст. - улюблене місце відпочинку гостей Кам'янки.

    18.00 переїзд до с. Головківка

    19.00 Поселення

    20.00 Вечірні посиденьки біля вогнища «Козацькі історії кохання»

    22.00 Ночівля

     

     

     

  • 2 день

    8.00 Сніданок.

    9.00  Екскурсія «Жива вода».

    Лікувальні властивості джерела «Живун» були відомі ще до н.е. Козаки і гайдамаки теж віддавали шану цій воді, лікуючи нею рани.

    Потужність джерела коливається в межах 0,5 л. за хвилину, а вода з нього за своїм складом близька до знаменитої «Нафтусі»: слаболужна, слабо-мінеральна, зі слідами родону.

    За легендою, Святий апостол Андрій Первозванний та його учні, проходили повз Холодний Яр спекотного літа. Коли їм захотілося пити, то апостол вдарив своїм посохом об землю і з того місця потекла прохолодна вода. Так і утворилось джерело "Живун". Вода в ньому ніколи не замерзає.

    12.30 Обід

    13.30 переїзд до с. Суботів

    14.00 Екскурсії «Таємниці кохання гетьмана Хмельницького»

    У Чигирині Богдан Хмельницький вершив державні справи, проводив дипломатичні переговори. А коли стомлювався від міського життя чи повертався з важкого походу обов’язково на кілька днів спинявся у своєму заміському будинку в Суботові.

    На подвір’ї Замчища є унікальний об’єкт — криниця, з якої споживав воду сам Хмельницький. Про неї не було відомо досить довгий час. Та потім природа вирішила виправити таку несправедливість і під час дощу на місці, де знаходилась колись криниця, утворився провал глибиною майже три метри. Співробітники вирішили перевірити чому це сталося, пробурили скважину і на глибині 18 метрів знайшли воду. Так у 2008 році було виявлено цей об’єкт.

    Унікальність криниці полягає в особливому хімічному складі води. Вона насичена селеном, який сприяє народженню двійнят. Цей факт було підтверджено завдяки дослідженням народжуваності в селі. На смак вода дещо незвична, але приємна.

     

     

    При розкопках тут було знайдено жіночу річ, яка становить особливу цінність серед інших знахідок-золота каблучка з бірюзою, яка належала Феодосії Хмельницькій. Та ким вона доводилася гетьману досі невідомо.

    14.40 Переїзд до м. Чигирин

    15.00  Продовження екскурсії «Таємниці кохання гетьмана Хмельницького»

    16.30 Переїзд до м. Черкаси

    18.00 «Джаз на воді». Вечірня прогулянка на теплоході по р. Дніпро акваторією м. Черкаси.

    19.00 Виїзд до м. Київ

    22.30 Приїзд до м. Київ.

     

    Вартість: 1500 грн. (ціна актуальна для груп від 30 осіб)

     

    До вартості входить:

    До вартості не входить:

    -          Проживання;

    -          Харчування;

    -          Транспортне обслуговування;

    -          Екскурсійне обслуговування;

    -          Супровід;

    -          Страховка.

    -   Екскурсії та вхідні квитки (згідно програми;)

    -        Факультативи;

    -          Особисті витрати.