<<<<   назад

Запрошуємо
до резиденції
Святого Миколая!! 

 

 

 

 


У мальовничому куточку Покутсько-буковинських гір, який є чи не найдивовижнішим регіоном України, з ласки Божої на окраїні села Пістинь Косівського району на території Національного природного парку «Гуцульщина» з 2004 року активно діє «Маєток Святого Миколая».

«Маєток Святого Миколая», зроблений з дерева в оригінальному гуцульському стилі. У ньому облаштовано робочий кабінет та світлицю Святого Миколая, де він разом із своїми помічниками працює без вихідних цілий рік, а 19 грудня запрягає коней і на санях виїжджає з Маєтку, щоб розвезти дітям подарунки. Якщо йому по дорозі трапляються хлопчики й дівчатка, він обов’язково зупиняється, розпитує їх про добрі вчинки, що вони зробили, а тільки потім дає подарунок. А за нікчемні вчинки соромить.

    У Маєтку Святого Миколая відкрито також майстер-клас дитячої іграшки, кімнату-музей новорічно-різдвяної іграшки. Святкові листівки, різнобарвні ліхтарики та багато ялинкових іграшок прикрашають кімнату.Тут можна побачити, як люди з давніх часів вітали одне одного з Різдвом Христовим та Днем Святого Миколая. Іграшкові Діди Морози та Санта Клауси зайняли цілу полицю. Вони були виготовлені в різних країнах світу і надіслані до Маєтку в подарунок.

Тут можна побачити, як люди з давніх часів вітали одне одного з Різдвом Христовим та Днем Святого Миколая. Іграшкові Діди Морози та Санта Клауси зайняли цілу полицю. Вони були виготовлені в різних країнах світу і надіслані до Маєтку в подарунок.

Під стелею яскраво світиться люстра, прикрашена сріблястими скляними фігурками ангелів-охоронців. Тут є також кімната-музей природи, яка розповідає про тварин та рослини мальовничих Карпат. А у кімнаті відпочинку можна зручно розміститися на різьблених дерев’яних лавах, визирнути у віконце і ще раз полюбуватись незабутньою природою цього прекрасного місця.

В майстер-класі всі бажаючі можуть власними руками зробити для себе іграшку із спеціальних заготовок, оволодіти найрізноманітнішими видами народних ремесел: різьбою та інкрустацією, писанкарством, вишивкою, килимарством, гончарством, мосяжництвом, бондарством та іншими.

 

Програма екскурсійного туру:

 

1день

4.00 Виїзд з м. Черкаси.

13.30 Приїзд до м. Коломия. Заселення до готелю.

14.00 Екскурсія в «Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини та покуття ім. Йосата Кобринського» та музей «Писанка».

18.00. Вільний час. Ночівля.

2 день

8.00 Виселення з готелю. Переїзд до с. Пістинь.

9.30 Приїзд «Резиденції Св. Миколая». Екскурсія.

13.30 Виїзд з с. Пістинь.

22.00 Приїзд до м. Черкаси.

 


До вартості входить:

-         проїзд комфортабельним автобусом;

-         проживання;

-         харчування   (один сніданок + одна вечеря);

-         вхідні квитки    (згідно программи);

-         екскурсії    (згідно программи);

-         страховка;

-         супровід від тур компанії.