<<<<   назад

Гуцульські Карпати + Буковель

Водоспад у Яремче, церква у Рогатині, канатка на Буковель, інтерактивні музеї у Верховині і Криворівні, Гуцульська забава

 (2 дні / 1 ніч)

 

Дата проведення туру: будь-який зручний для Вас час.

 

 

ПРОГРАМА ТУРУ

1 день

 

  виїзд зі Львова (08:00) – Рогатин (огляд церкви) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами) – Поляниця (поселення в готель о 19:30, Гуцульська забава).

2 день

 

 Верховина (екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика, екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків” та огляд музею хата-стая) – В.Ясенів (обід) – Криворівня (огляд гуцульської церкви та хати-ґражди) – Верховина (споживання живого пива) – Львів (повернення до 23:30).

 

На Вас чекають:

- знайомства з історією, звичаями, культурою одних із найцікавіших людей на світі – гуцулів;

- найвидатніші історичні та природні пам’ятки краю: гуцульські храми, водоспади, річки, мальовничі карпатські пейзажі, гуцульські музеї;

- і незабутня “Гуцульська забава” з музиками, танцями, співами та смачними гуцульськими наїдками.

 

Детальний опис екскурсійних об’єктів:

 

Рогатин. Батьківщина Насті Лісовської, відомої як Роксолана, дружини Сулеймана ІІ Пишного. Це - чарівне галицьке містечко з чудовими пам’ятками сакрального мистецтва. Дерев’яна церква святого Духа (1598р.) є однією з найдовершеніших зразків галицької народної дерев’яної архітектури, відноситься до найцінніших сакральних споруд світу та занесена в список світової спадщини ЮНЕСКО. Зараз в ній розташована експозиція краєзнавчого музею, перлиною якого є унікальний за красою та єдиний в Галичині в такому стилі п’ятиярусний ренесансний іконостас (1650р.).

Також привертають увагу костел св. Миколая (XV ст.), збудований в готично-ренесансному стилі та готично-барокова церква Різдва Пресвятої Богородиці (XIV ст.).

 

Яремче. Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом Пробій (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”.

 

Верховина. Етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму “Тіні забутих предків”. Відчути смак гуцульської бринзі можна в музеї полонинського життя “Хата-стая”.

 

Буковель. Гірськолижний курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.

 

* * *

 

Описание:

 

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

 

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, участь в Гуцульській забаві.

 

Вартість вхідних квитків:

- церква св. Духа в Рогатині: дорослі і пенсіонери - 50 грн., студенти – 15 грн., діти - 10 грн.;

- музей “Тіні забутих предків”: загальний, пенсійний і студентський - 30 грн, учнівський - 25 грн;

- музей “Хата-стая”: загальний, пенсійний і студентський - 30 грн, учнівський - 25 грн;

- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, пенсійний і студентський - 35 грн.;

- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 150 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 100 грн.;

 

Проживання: відбувається в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами. Фото типових садиб можна побачити тут

 

Харчування:

Сніданок в 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою їжу, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.

Обід в 1-й день – відбувається в ресторані “Карпатські зорі” міста Яремче і складається з страв: салат з капусти, борщ, картопляне пюре з курячою відбивною, хліб, узвар. Вартість 100 грн.

Вечеря в 1-й день – відбувається в музейному комплексі Хата-стая під час свята “ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!”. Пропоновані страви гуцульської кухні: гуцульський білий борщик (білий буряк, копчені реберця, сметана), кулеша з грибами, гуцульські книші, будз (гуцульський сир), овочева нарізка, хліб, чай з карпатських трав, весела карпатська водичка. Вартість 95 грн./особа.

Сніданок в 2-й день – відбувається в готелі, пропоноване меню: яєчня, домашній круасан (2 штуки), сир, масло, хліб, чай. Вартість 75 грн.

Обід в 2-й день – в ресторані “Згарда” с. Верхній Ясенів (Верховинський р-н). Меню: салат “Овочевий” (помідор, огірок, цибуля, сметана), гуцульський борщ (білий буряк, копчені реберця, сметана), кулеша з м’ясом, хліб, чай з карпатських трав. Вартість 100 грн.

 

ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!

Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:

- співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;

- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;

- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;

- страви гуцульської кухні;

- посвята в гуцули;

- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.

Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 175 грн.

Вартість участі в забаві без вечері – 80 грн.

Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.