<<<<   назад

Фестиваль Шоколаду
у   Львові

 

 

     Вже чимало століть Львів тішить своїх мешканців та гостей унікальною аурою з ароматом кави та шоколаду. Вишукані львівські солодощі мають давню історію - львів'яни відкрили для себе шоколад ще в середньовіччі. Відтоді у Львові з'явилися східні солодощі та французькі десерти. Потім місцеві майстри-пекарі та кондитери самі почали виготовляти розмаїті солодкі смаколики.

          Що ж може змагатись за любов львівян більше, ніж Його Величність Шоколад? У Львові шоколад їдять, п'ють, дарують, ним пишаються, насолоджуються, захоплюються, з ним фантазують, ідуть у гості, освідчуються у коханні, приймають серйозні життєві рішення. І тільки у Львові – найсолодшому місті України, шоколад називають особливо – "чоколяда". Львів'яни навіть вигадали власну вільноконвертовану валюту - хочеш комусь віддячити, кажеш: "З мене чоколяда".

         На Святі Шоколаду на Вас чекають: створення та поїдання найдовшого шоколадного торта, майстер-класи з приготування шоколадних виробів, бризки шоколадних фонтанів, конкурси, забави, цукерковий кулькоспад, розваги для дітей і дорослих, виступи музичних гуртів і театральних колективів. Працюватиме імпровізована шоколадна фабрика, на якій кондитери в майстерні з виготовлення шоколаду на Ваших очах демонструватимуть процес виготовлення шоколадних солодощів.

 

Програма туру:

1 день

Зустріч на залізничному вокзалі м. Львова. Трансфер в готель. Поселення.

Перше враження про стародавнє місто - пішохідна екскурсія "Княжий Львів". Спочатку маленький екскурс в минуле , у вигляді сходження на вершину міста - Високий замок (розташований біля Лисої гори, овіяної безліччю легенд). Огляд будинків, вуличок і всіх визначних пам'яток з висоти пташиного польоту. Куди не глянь - скрізь хочеться побувати, все побачити.

Наступний крок - пішохідна екскурсія «Львів часів Австро -Угорщини»: вул.Коперніка, палац Потоцьких, Будинок Вчених, Університет (колишній Галицький Сейм), парк Костюшка, греко- католицький кафедральний собор Св.Юрія (внесений до списку ЮНЕСКО). Як же без гордості міста - відомих музеїв: Етнографічний музей, Музей меблів та порцеляни, Історичний музей - і всі вони до Ваших послуг (факультативно). Відвідування ринку сувенірів «Вернісаж ».

Пропонуємо відвідати " Майстерню шоколаду » і спробувати своєрідний, по- львівськи оригінальний і дивно приємний на смак шоколад. Адже ви приїхали на свято, і почати шоколадне святкування пропонуємо саме звідси.

Вільний час. Ночівля.

2 день

Сніданок. Звільнення номерів.

Сьогодні пропонуємо Вам пішохідну екскурсію «Старовинний Львів»: проспект Свободи, театр Опери та балету ім. С. Крушельницької, театр ім. М. Заньковецької, пл. Адама Міцкевича. Приголомшлива по своїй красі і затишності, серце нашого міста - пл. Ринок - музей під відкритим небом в 45 будинках різних кольорів, стилів і епох. Оскільки у Львові завжди проживало багато представників різних національностей - це неодмінно відобразилося на його історії. Заглянемо в древній Вірменський та барвистий Єврейський квартали.

Львів'яни кажуть, що так як вони готують каву - не вміє готувати ніхто. Скажете, що не скромно ! ?

Можливо , але pодзинкою свята стане те, що буде окрема зона, на якій презентуватимуть самий шоколадний фестиваль світу - EuroChocolate фестиваль в Перуджі. Всі поціновувачі шоколаду зможуть насолодитися смачними італійськими солодощами у Львові на Святі Шоколаду.

Увага! Факультативно - Екскурсія в Самбір (екскурсія центральною частиною міста, храмами на цілий день. )

Вільний час.

Самостійний трансфер на вокзал. Від'їзд

 

 

Вартість туру:

 

Проживання

Ціна в грн/особу

Хостел (без сніданків), зручності на поверсі

?

Квартира в центрі міста (без сніданків)

?

Готель *** (15 хвилин їзди до центра міста)

Готель *** (центр міста)До вартості входить:

До вартості не входить:

  трансфер вокзал-готель,

  екскурсії по програмі,

  1 нічліг,

  1 сніданок (при проживанні в готелях)

  страховка,

   харчування,

   вхідні квитки в музеї,

  трансфер готель-вокзал,

  особисті витрати

  Факультативні програми;

  з/д проїзд