<<<<   назад

Програма вихідного дня для дитячих груп
«КАРПАТСЬКІ ВИТИНАНКИ»

МАЛЬОВНИЧІ КАРПАТИ - ВОДОСПАДИ, ГОРИ ТА ОЗЕРА - В ОДНІЙ ПРОГРАМІ!!! ТАКИМИ ВИ ЩЕ ЇХ НЕ БАЧИЛИ!!!

Черкаси - Львів - скельний монастир (Розгірче) - фортеця Тустань (Урич) - водоспад Кам'янка - Мертве озеро - Воловець - палац Шенборна (ст.Карпати) - Мукачеве - Берегове - водоспад Шипіт - г.Гемба (Боржавські Полонини) - озеро Синевір – Львів – Черкаси

 

1 день

19.00 Виїзд із Черкас

2 день

7.00 Приїзд на з/д вокзал Львова.

7.30 Сніданок (за дод.плату)

08:30 Виїзд зі Львова до Карпат.

10:20 Огляд скельного монастиря в Розгірче, який завдяки своїй печерній церкві може стояти на чолі всіх скельних монастирів Галичини. Використовувалися ці печери ще з поганських часів і є природною скелею, в якій люди зробили печерний храм. Наразі ми бачимо рештки монастирського комплексу, який представляє собою унікальний зразок наскельного сакрального будівництва ХІІІ-Х\/Іст. Скельні печери монастиря розташовані в два яруси. На нижньому ярусі розташовувались житлові приміщення, а на верхньому - церква, на місці якої зараз знаходиться маленька ікона, яка встановлена у 2003 році. Монастир знаходитися в 2,5-Зкм пішого переходу від траси, в мальовничій місцині. Дорогою до храму минається пішохідний місток через річку Стрий, березовий гай та джерело з мінеральною водою. Переїзд в Урич.

13:00 Підйом на скелі в селі Урич, на яких розміщувалася староруська фортеця Тустань. Протягом чотирьох століть (ІХ-ХІІІст.) на скелях існував могутній дерев'яний дитинець (замок) Тустань, побудований племінною знаттю білих хорватів. Тустань була важливим стратегічним пунктом та входила в єдину систему Карпатської (Угорської) лінії оборони південно-західних рубежів Київської Русі, а пізніше й Галицько- волинського князівства. У той час Тустань належала до найбільш відомих поселень Галіції, а також служила митним пунктом. Огляд музею-фортеці. Переїзд в Сколе

Обід

16:00 Прибуття до водоспаду Кам'янка, який є справжньою окрасою Національного парку Сколівські Бескиди. Біля водоспаду можна скуштувати національні страви, поїздити кіньми та придбати сувеніри (факультативно). А бажаючи зможуть піднятися (біля 10-15хв стежкою вгору) до Мертвого (Журавлиного) озера з чорно-кришталевою водою, наповненою сірководнем, який вбиває все живе. Раніше дуже красиве, останнім часом озеро заболочується, але навколишня зачарована тиша ще продовжує вражати туристів.

Л

20:00 Прибуття до смт.Воловець. Поселення до готелю. Вечеря, нічліг.

3 день

08:30 Виїзд до ст.Карпати. Ми завітаємо в палац графа Шенборна (на території санаторію «Карпати»), Цей казковий романтичний палац, пам'ятка архітектури ХІХст., близький за стилем до ренесансу французьких замків, належав графу Шенборну та був побудований в 1890р. на місці дерев'яного замочку в урочищі Берегвар. Замок оточений мальовничим парком-дендрарієм з декоративним ставком у центрі, у якому (у парку, а не в ставку) росте багато видів рідкісних рослин. Переїзд в Мукачеве.

Вас зустріне симпатичне, доглянуте містечко, з ефектною ратушею бірюзового кольору, безліччю храмів і дуже мальовничою пішохідною центральною частиною. В одному з католицьких костелів під час служби грає справжній орган. Оглядова екскурсія по Мукачеву включає центральну площу, міську ратушу, пам'ятник Кирилу та Мефодію, огляд палацу (ХУІ-ХУІІІст.), колишнього арсеналу (1624р.) - зараз краєзнавчий музей, Микитського монастиря (ХУІІІ-поч.ХІХст.) і собору (1806р.), набережну ріки.

Завершується екскурсія оглядом замку «Паланок» (ХІ\/ст.) - родового гнізда трансільванських князів Ракоці (найвідомішу оборону в 1685-88рр. протягом трьох років очолювала Ілона Зріні, вдова Ференца І Ракоці): старовинні двори та галереї, в яких проходять виставки сучасної скульптури, оглядові майданчики та башти, картинна галерея, пам'ятники царським особам, історичний та етнографічний музеї, камера тортур...

Обід

Переїзд в Берегове. Місто розкинулося на узбережжі невеличкої річки Верке, у підніжжя гір, воно відоме давніми традиціями вирощування винограду та виробництва вина. Впродовж багатьох століть власниками поселення були угорські королі. У 1141р. після вторгнень половців король Гейза І! переселив в місто саксонців, с тих пір його називали Лампертсасом, Лампертхазой. Починаючи з 1504р. місто в документах називали Берегсасом. Вуличками цього дивовижного угорського міста й відбудеться наша прогулянка.

Є ще одна родзинка, заради якої у Берегове їдуть за сотні кілометрів: учбово-спортивна база «Закарпаття» - на її території' працює відкритий басейн з термальною мінеральною водою. В світі є лише 3 аналога берегівської купальні: в Ісландії, Новій Зеландії та на Курильських островах. Температура лікувальної води, що надходить з-під землі • 50 градусів за Цельсієм, в басейні ж вона вистигає до 32-34 градусів (факультативно 30грн./ос.).

Повернення в пгг.Воловець. Вечеря, нічліг.

4 день

Звільнення номерів. Завантаження речей в автобус.

08:00 Сніданок.

08:45 Виїзд в Пилипець.

09:30 Огляд одного з найбільших водоспадів у Карпатах - Шипота (висота 14м). Знаходиться на річці Пилипець, що прямує з високих Боржавських полонин. Загальновизнано - це один з найгарніших водоспадів Закарпаття. Вода спадає чисельними мальовничими каскадами, зачаровуючи погляди туристів. Навесні, завдяки талим водам, водоспад особливо неперевершений. По дорозі до водоспаду огляд однієї з пам'яток дерев'яної архітектури Закарпаття - автентичної барокової Лемківської церкви Різдва Пресвятої Богородиці (с.Пилипець, 1672р.).

11:00 Підйом на крісельному витязі на гору Гемба, Боржавські Полонини, на висоту 1491м, звідки відкриваються чудові краєвиди на Великий Верх, якими ми і насолоджуємося.

Обід

14:00 Переїзд в Синевирську Поляну. Відвідування озера Синевир, яке є одним з найбільших та найкрасивіших озер Карпат, про яке складено чимало легенд. Озеро знаходиться на висоті 1000м над рівнем моря і зачаровує своєю красою. Біля озера можна скуштувати карпатські страви, покататися на конях та й просто відпочити. Повернення у Львів.

Виїзд зі Львова.

5 день

7.00 Приїзд в Черкаси

 

Фірма залишає за собою можливість вносити зміни в порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення їх обсягу. Фірма не несе відповідальності за стан доріг, дорожні корки та погодні умови.

далі   >>>>