<<<<   назад

«КАРПАТСЬКІ ВИТИНАНКИ - 8 БЕРЕЗНЯ»

ЗАМКИ ТА ВОДОСПАДИ, ГОРИ ТА СТАРОВИННІ МІСТА - В ОДНІЙ ПРОГРАМІ!!! ВЕСНЯНІ ВОДОСПАДИ - ТАКИМИ ВИ ЩЕ ЇХ НЕ БАЧИЛИ!!!

 

 

4 день

08:00 Сніданок. Звільнення номерів. Завантаження речей в автобус. Виїзд

09:45 Огляд одного з найбільших водоспадів у Карпатах - Шипота (висота 14м). Знаходиться на річці Пилипець, що прямує з високих Боржавських полонин. Загальновизнано - це один з найгарніших водоспадів Закарпаття. Вода спадає багаточисельними мальовничими каскадами, зачаровуючи погляди туристів. Навесні, завдяки талим водам, водоспад особливо неперевершений. По дорозі до водоспаду огляд однієї з пам'яток дерев'яної архітектури Закарпаття - автентичної Лемківської церкви.

 

11:00 Підйом на гору Гембу, Боржавські Полонини, на крісельному витязі на висоту 1650м, звідки відкриваються чудові краєвиди на Високий Верх, оглядова екскурсія.

 

Є вільна година на обід. Гід запропонує Вам зручні місця, де Вас швидко і смачно погодують (факультативно).

 

14:00 Переїзд в Синевирську Поляну. Відвідування озера Синевир, яке є одним з найбільших та найкрасивіших озер Карпат, про яке складено чимало легенд. Озеро знаходиться на висоті 1000м над рівнем моря і зачаровує своєю красою. Біля озера можна скуштувати карпатські страви, покататися на конях та й просто відпочити.

 

Повернення у Львів приблизно о 22:00-22:30, на залізничний вокзал.

5 день

Приїзд до м.Черкаси

 

Для бажаючих - готель, оглядова екскурсія Львовом з відвідуванням Високого Замку (факультативно, попереднє письмове замовлення - обов'язкове).

 

Фірма залишає за собою можливість вносити зміни в порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення їх обсягу. Фірма не несе відповідальності за стан доріг, дорожні корки та погодні умови.

 

готель

номер

Дорослі DBL.

діти до 12 років (на осн. місці)

Дорослі SNGL (доплата)

Готельний комплекс «Едельвейс»

2-ом. з ТВ «блочні», УТД на два номери

1 275 грн. + з/д проїзд

1 175 грн. + з/д проїзд

375 грн. + з/д проїзд

2-о,3-им. з УТД, ТВ «стандарт»

1 375 грн. + з/д проїзд

1 275 грн. + з/д проїзд

475 грн. + з/д проїзд

 

«Едельвейс» - готель відкритий в 2008 році та розташований в центрі курорту Воловець Закарпатської обл., на вул.Пушкіна За. Ця сучасна цегляна будова складається з чотирьох поверхів. На першому поверсі знаходиться весільна зала, на другому - ресторан. На третьому та четвертому поверхах до послуг туристів надаються 27 номерів наступних категорій: 2 двокімнатних напівлюкси з двоспальним ліжком та диваном, 10 двомісних, 3 тримісні та 2 чотиримісні однокімнатні стандарти та 10 двомісних однокімнатних номерів блочного типу (2+2). Всі номери з вигодами (крім блочних) (сантехніка імпортна), супутниковим ТУ. Холодна та гаряча вода постійно. Поруч з готелем автостоянка, що охороняється.

 

У вартість включено:

·         Проживання у готелі 2 ночі

·         Харчування - 2-а сніданки, 2-і вечері

·         Екскурсійне обслуговування, згідно програми

·         Вхідні квитки на платні об'єкти (9 об'єктів)

·         (включно з підйомом на г.Гемба)

·         Автобусне обслуговування за маршрутом

·         Страховка від нещасного випадку

 

У вартість НЕ включено:

·         з/д проїзд

·         Обіди

·         Спиртні напої

·         Факультативні заході.