<<<<   назад
Санаторно-курортний комплекс "Моршинкурорт"
Санаторно-курортний комплекс "Моршинкурорт"
Черемош

Черемош

Дністер

Дністер

Перлина Прикарпаття

Перлина Прикарпаття

Лаванда

Лаванда

Світанок

Світанок

     На сьогодні Моршинкурорт - це унікальний лікувально-реабілітаційний центр, де поряд з природними лікувальними факторами застосовують найновіші досягнення медичної науки і сучасні технології лікувального процесу, здійснюють наукове забезпечення курортної справи. Він має відмінну лікувально-діагностичну базу, чудову відпочинкову інфраструктуру і позиціонує себе як один з найперспективніших курортів України.

     Моршинкурорт - лідер в лікуванні захворювань печінки, підшлункової залози, кишківника, шлунку та цукрового діабету. Як супутні, тут чудово лікують захворювання серцево-судинної системи, периферичної нервової системи, порушення системи опорно-рухового апарату. Володіючи джерелами мінеральних вод з унікальними лікувальними властивостями, сучасною медичною базою, висококваліфікованим медичним персоналом, комфортним номерним фондом та вдалим розташуванням спальних корпусів у лісопарковій зоні, Моршинкурорт створює сприятливі умови для вдалого відпочинку та ефективного лікування.

     Моршинкурорт знаходиться в центрі міста Моршин, серед тисячі гектарів екологічно чистих Карпатських лісів, і має можливість одночасно приймати на лікування та оздоровлення понад 1800 клієнтів, що складає 90% потужності всього курорту Моршин. До складу Моршинкурорт входять 5 санаторіїв: Дністер, Лаванда, Перлина Прикарпаття, Черемош, та Світанок, загальнокурортна Бальнеологічна лікарня, Лікувально-діагностичний центр, бювет мінеральних вод та Палац культури.